top of page

Dětské denní campy

Prázdninový program pro Vaše děti

Nejlepší prázdninový program pro Vaše děti? Příroda, pohyb, zábava. Pro cyklisty od 5-15ti let máme připravené campy bikové školy. Chceme děti zábavnou formou naučit ovládat bike.Technika, výlety, hry na kole, překážky, dovednostní závod nebo ježdění na trailech. Každý den je jiný.


Proč jsou horská kola jedním z nejlepších sportů, který se mohou děti naučit?

Protože se od prvního kroku učí rovnováze, zlepšují fyzičku, orientaci v prostoru a koordinaci pohybů celého těla. Horská kola přináší volnost a zážitky jako žádný jiný sport. .Proč jsme založili bikovou školu?

#bikovaskola navazuje na dlouholetou tradici naší lyžařské školy Ski Zadov. Našim cíle je, naučit děti ovládat bike. Taky si občas nevěříme a často máme strach! Ale se strachem bojujeme líp, když víme, co máme dělat. Jak držet řídítka, jak pracovat s vlastním těžištěm nebo jak zapojit během jízdy ruce? Zkrátka se řídíme heslem, kdo je připraven, není překvapen (většinou, někdy si prostě nevěří😉). Ale zábava je vždy prioritou!Jak vypadá den na campu v bikové škole?Technika, výlety, hry na kole, překážky, dovednostní závod nebo ježdění na trailech. Každý den je jiný.

Program začíná v mezi 8 - 9 hod. V rámci dopoledního programu trénujeme techniku v bikovém hřišti. Odpoledne je čas na hry na kole i mimo kolo nebo ježdění na trailech. Součástí celotýdenního programu je také krátký výlet na kole, dovednostní závod, "jak se starat o své kolo", výroba mapy a orientace v mapě a další.


Bikové hřiště

Místo, kde se naučíte jezdit na horském kole bezpečně. Hřiště je tvořeno uzavřenými okruhy, speciálně navržených pro začátečníky i pokročilé, děti i dospělé. Zároveň zde najdete traily a překážky pro zkušené jezdce. Na Bikovém hřišti získáte základní techniky jízdy na kole, naučíte se správně zatáčet, balanc nebo skákání/dropy různých výšek. Zábava je vždy prioritou. Začínáte v oblasti dovedností, kde pilujete správné držení a ovládání kola, dokud si nebudete dostatečně jisti, abyste mohli jezdit v terénu.


REGISTRACE

Čistá radost z jízdy, co je víc! #bikovaskola

Přihlašte vašeho bikera zde.


Naši bikovou školu najdete ve @skiarealzadov

Pro více info nás kontaktujte na info@zadov.cz nebo sledujte náš Instagram a Facebook.


82 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page